Bursa Sohbet

yorum yok
698 views okuma
7 Aralık, 2016
Bursa sohbet

Bursa sohbet

Bursa sohbet

 

Bursa SohbetTürkiye’nin bir ili ve en kalabalık dördüncü şehri. 2015 itibarıyla 2.842.547 nüfusa sahiptir. 2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında Dünya’da 28. Türkiye’de 1. sırada yer almaktadır. Marmara Bölgesinin Güney Marmara bölümünde, 40° batı boylam ve 29° kuzey enlem daireleri arasında yer alır. Eski adı Hüdavendigâr’dır. Kuzeyinde Marmara Denizi ve Yalova, kuzeydoğuda Kocaeli ve Sakarya, doğuda Bilecik, güneyde Kütahya ve batıda Balıkesir illeri ile çevrilidir.Ekonomik açıdan Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biri olan Bursa doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır. Bursa’da en çok Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemine ait tarihî eserlerin bulunmasının sebebi ise, Bursa’nın Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olmasıdır. Bursa alışveriş merkezleri, parkları, müzeleri ve çarşısıyla bölgede öne çıkar. Ayrıca Bursa Marmara bölgesinin İstanbul’dan sonra gelen ikinci büyük şehridir. Türkiye’nin en önemli birkaç sanayi kentinden biridir. Şehir İstanbul’dan sonra en büyük ikinci ihracatı gerçekleştirmektedir. Şehrin futbol takımı Bursaspor 2009-10 sezonunda Süper Lig şampiyonudur. Bursa; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir ilçelerinden oluşmaktadır.

 

Bursa Sohbet

Bursa SohbetSohbet sitemizin bir parçası olup bütün ilden insanları biraraya getirerek eğlenceli saatler yaşamanıza katkı sağlayacaktır. Bursa insanları sıcakkanlıdır sohbet etmeyi severler. Bursalı insanları tanıyıp onların ne kadar sıcakkanlı olduğunu görebileceksiniz. Bunun dışında Bursa’nın gezilecek görülecek yerleri çoktur ve sizin en büyük avantajınız Bursa’yı gidip gezmeden bu güzelliklerini Bursa Sohbet odalarında öğrenebileceksiniz. Çok sevdiğiniz yayıncı arkadaşınızın şarkılarını dinleyebilecek, istek isteyebilecek bunun yanında oyun kanallarıyla eğlenebilecek, sohbet eşliğinde zamanınızı geçirebileceksiniz. Bursa Sohbet odalarımızda artık androirc ile de girebileceksiniz.

Bursa Sohbet

Bursa Sohbet Odalarında artık istediğiniz insanlarla özel olarak konuşabileceğiniz butonlarınız da mevcuttur. Sunucumuz bünyesinde en seviyeli ve en güvenilir sohbeti sizlerin ayağına kadar getirmiş bulunmaktayız. Bursa Sohbet ile tanışıp kaynaşacağınız dostluklar belki de geleceğinizi kurabileceğiniz aşklar elde edebileceksiniz. Sizlerde sohbetin tadına varacaksınız yeni yerlerden yeni insanlarla tanışmanın fırsatını yakalayabileceksiniz. Sizde Bursa Sohbet odalarımızda bulunmak istiyorsanız tek yapmanız gereken www.mutlusohbet.com linkine tıklayınız. Kendinize ait rumuz (nick,takma ad) seçerek sohbetinize başlayabilirsiniz. Bursa Sohbet ile sohbetin keyfine varmanız dileklerimizle…


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Teknoloji günümüzde yoğun olarak insanlara hizmet etmek için kullanılan ve ...

İş yerlerinde okullarda kurulan arkadaşlıklar için her zaman mutlaka bir saat ...

İnternet üzerinden sohbet etmek artık aktif olarak her yaşta kişinin yapmış ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!