Eren Derdiyok: Galatasaray İçin Elinden Geleni Yapmak İstiyorum

yorum yok
495 views okuma
3 Ağustos, 2016

Galatasaray’ın anlaşma sağladığı Eren Derdiyok, Atatürk Havaalanı’nda yaptığı açıklamada Galatasaray için elinden geleni yapmak istediğini söyledi.

Galatasaray’ın anlaşma sağladığı ve kulübü Kasımpaşa ile görüşmelere başladığını duyurduğu Eren Derdiyok, Atatürk Havaalanı’nda NTV Spor’a özel açıklamalarda bulundu. Derdiyok, Galatasaray için elinden geleni yapmak istediğini söyledi. İşte Eren’in ilk sözleri…

”BÜYÜK BİR TAKIMA GELDİM!”

Galatasaray’a transfer olarak en büyük hedeflerinden birini gerçekleştirdiğini vurgulayan Eren Derdiyok “Futbolcu olarak hedefin olmazsa zaten yanlış yerdesindir. Hep ortalarda ya da düşmemeye oynayan takımlarda bulunmak doğru değil. Benim hedeflerim var. Kasımpaşa ile iyi bir sezon geçirdim. Daha da iyi olabilirdik ama hakkımız da yendi. Ben de kendi adıma iyi bir sezon geçirdim. Benim hedefim yukarılara çıkmak. Galatasaray gibi bir takıma gitmek, benim için en büyük hedeflerden biriydi. Kendime güveniyorum. Ligde kendimi ispat ettim, gollerimi attım. Daha iyi olabilirim. Büyük bir takıma geldim. Burada daha çok çalışıp daha da başarılı olmayı hedefliyorum. Elimden geldiği kadar takıma katkı yapmak istiyorum. Takım içinde ne kadar rekabet ve alternatif olursa o kadar iyi. Kendimi hazır tutmak istiyorum” ifadesini kullandı.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Galatasaray'dan 20 yaşında ayrılan eski futbolcu Mustafa Kocabey, "FETÖ'nün ...

Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe, 2-1'lik galibiyetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!